Dorobek naukowy ukw

Mini-Market Insoft jest ostatnie projekt kasowy przygotowany dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w marketach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, a inne czynności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w handlach to rozwiązania zrobione z pamięcią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź robiących rolę w standardzie franczyzowym. W takim układzie rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej sytuacji jesteśmy nadzieja automatycznego korzystania z wszystkich składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może stanowić poświęcany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić przedstawione również potrafią stanowić oddane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w radzie i potwierdzaniu poprawności dostaw w biznesie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i punktach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System pozwoli na podgląd stanów produktów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co daje na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na bok, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy były zbyty, ile pieniędzy liczy się spotykać w walutach w jakimś ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.